11.kapitola

6. července 2018 v 11:33 | anna1200 |  Nezapomenutelný zážitek
Ahoj jsem tady s dalši kapitolou,která bude trochu kratší tak snad se vám bude líbit.


Trvalo to už týden a ha tu dobu jsem se změnila. Byla jsem bledá, tváře jsem měla propadlé a velké kruhy pod očima. Nejedla jsem a nepila. Za ten týden jsem usnula asi jenom jednou neví dvakrát a prameny mastných vlasů mi splyhle vysely přes ramena. Na levé ruce, za kterou jsem byla připoutaná k posteli, byly vidět čerstvá k zaschlá krev od toho, jak jsem se neustále pokoušela uvolnit z pout.
Erik se po celý ten týden chovat stále stejně. Byl chladný a jediný nás kontakt spočíval v tom, že mi třikrát za den přinesl jídlo. Ze začátku jsem se s nim pokoušela komunikovat a dostat z něj, kdy mě odpoutá. Ale neodpovídal mi a tak jsem to vzdala. Pokaždé, když mi donesl jídlo, odsunula jsme od sebe nedotčený tác s jídlem a smutně se na něj dívala. V jeho očích jsem viděla jen chlad a nebyly takové jako před tím. Den za dnem jsem cítila, že slábnu, ale nemohl jsem snést jediné sousto, jen jsem jednou za den spolkla několik doušků vody.
Nemohla jsem nic dělat, jen se koukat do zdi. Kus ode mě byl noční stolek s knihami, týkající se většinou opery, proroctví nebo pomsty. Žádné z tech témat jsem neměla ráda. Nezbývalo mi nic jiného než se dívat do zdi a počítat každou minutu a sekundu a věřit, že další den snad bude líp.
Jednoho dne jsem byla tak slabá, že jsem zvládla jen otevřít oči. I když i to mě strašně vyčerpalo. Když mi Erik přinesl snídani, ani jsem se na něj nepodívala. Nijak jsem nereagovala na to, že si sedl na postel a díval se na mě. Ani do očí jsem se mu nepodívala tak jako předchozí dny. Pokusila jsem se něco říct, ale z popraskaných rtů mi vyšlo jen zaskuhrání, než jsem zavřela oči. Cítila jsem, jak mě jemně pohladil po tváři, ale neměla jsem sílu znovu otevřít oči. Vypadala jsem jako mrtvola. Bledá, tváře strhané a kdyby nebyl vidět pomalu se mi zvedající hrudník, jistě by se každý myslel, že jsem mrtvá. Propadla jsem se do spánku ve snaze nabrat alespoň trochu energie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama